Notice 2.4

Auto Myjnia Auto Myjnia Auto Myjnia Auto Myjnia Auto Myjnia

Auto Myjnia

Opublikowano: 17-02-2018

Wróć do spisu artykułów

RĘCZNE DOKŁADNE MYCIE AUT Ręczna automyjnia gwarantuje precyzyjne umycie samochodu i wszystkich jego elementów, zakamarków, w których zbiera się brud.RĘCZNE DOKŁADNE MYCIE AUT

Ręczna automyjnia gwarantuje precyzyjne umycie samochodu i wszystkich jego elementów, zakamarków, w których zbiera się brud.
Pojazd zawsze wyjeżdża bez zacieków, brudnych nadkoli czy matowych zderzaków.
Progi są wycierane do sucha, każdy najmniejszy element jest czyszczony i suszony.
 

PROFESJONALNE ODKURZANIE, CZYSZCZENIE, PRANIE WNĘTRZA SAMOCHODU
 

Jeśli masz zabrudzone fotele, kanapę, podłokietniki czy boczki w drzwiach - wypierzemy, odkurzymy. Umyjemy także wnętrze bagażnika. Czyścimy tapicerkę materiałową, welurową oraz skórzaną. Dbamy o części metalowe i plastikowe.
 
Pranie zawsze jest poprzedzone dokładnym odkurzaniem wnętrza pojazdu.
Starannie nanosimy preparat czyszczący na tapicerkę, usuwamy zabrudzenia, takie jak: tłuszcze, smary, oleje, gumy do żucia. Efekt prania to czysta, świeża, pachnąca i wolna od jakichkolwiek zabrudzeń tapicerka. Używamy środków ekologicznych, bezpiecznych dla dzieci.
 
Ostatnim etapem jest dezynfekcja, która zabija wszelkie bakterie, drobnoustroje i roztocza będące przyczyną wielu chorób.
 


Najnowsze artykuły

Auto Myjnia
Auto Myjnia

RĘCZNE DOKŁADNE MYCIE AUT Ręczna automyjnia gwarantuje precyzyjne umycie samochodu i wszystkich jego elementów, zakamarków, w których zbiera się brud.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top