Masz ciekawy temat? Chcesz wpisać firmę do bazy? Potrzebujesz reklamy? Skontaktuj się z nami:

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Nie gonimy za tanią sensacją, za to jesteśmy najlepiej poinformowani w sprawach dla Ciebie istotnych. Interesuje nas to, co lokalne i bezpośrednio dotyczy mieszkańców. Promujemy knurowskie firmy, podpowiadamy gdzie szukać pracy i jak spędzać wolny czas. 

Umożliwiamy wymianę opinii i zamieszczanie ogłoszeń, ale też ułatwiamy pielęgnowanie wspólnych pasji. Zależy nam na tym, by Knurów był idealnym miejscem do życia.

AUTO MANIEK SERWIS

AUTO MANIEK SERWIS SAMOCHODOWY

Od 2006 roku Auto Maniek świadczy usługi motoryzacyjne w zakresie: olejów silnikowych, układów wydechowych oraz klimatyzacji. Prowadzi sprzedaż i wymianę oleju silnikowego, filtrów olejowych, powietrznych, kabinowych oraz paliwowych. Zapewnia dostęp do najlepszych marek olejów, takich jak: Castrol, Mobil, Elf, Total, Lotos, Orlen, GM Motor Oil, Ford Motorcraft. Serwis samochodowy jest Autoryzowanym Punktem Wymiany Oleju Castrol. Warsztat świadczy także usługi naprawy układu wydechowego. Posiada dostęp do wszystkich rodzajów tłumików oraz elementów układów wydechowych większości marek samochodowych. Dokonuje również przeróbek układów wydechowych, wychodząc naprzeciw potrzebom fanów motoryzacji. W zakresie serwisu klimatyzacji firma oferuje usługi: nabijanie klimatyzacji, odgrzybianie, ozonowanie.

 

Automaniek Car Spa

Auto Maniek to także ręczna myjnia parowa, która od kilku lat świadczy usługi w zakresie pielęgnacji i konserwacji lakieru, mycia zewnętrznego i prania wnętrza samochodu oraz ogólnie pojętego auto detailingu. Współpraca z importerami najlepszej kosmetyki samochodowej, profesjonalne, najwyższej jakości maszyny do mycia oraz prania parowego, fachowa wiedza oraz precyzja wykonania składają się na wysoką jakość naszych usług. Parowe mycie zewnętrzne, polerka karoserii, konserwacja, woskowanie, zabezpieczenie lakieru, pranie parowe siedzeń i tapicerki, czyszczenie, impregnacja i renowacja tapicerki skórzanej,

Auto Maniek Serwis samochodowy knurów

Dane kontaktowe:

Serwis tel: +48 662 015 227

Myjnia tel: +48 668 472 765

E-mail: kontakt@automaniek.pl

44-190 Knurów, ul. Dymka 44a