Masz ciekawy temat? Chcesz wpisać firmę do bazy? Potrzebujesz reklamy? Skontaktuj się z nami:

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Nie gonimy za tanią sensacją, za to jesteśmy najlepiej poinformowani w sprawach dla Ciebie istotnych. Interesuje nas to, co lokalne i bezpośrednio dotyczy mieszkańców. Promujemy knurowskie firmy, podpowiadamy gdzie szukać pracy i jak spędzać wolny czas. 

Umożliwiamy wymianę opinii i zamieszczanie ogłoszeń, ale też ułatwiamy pielęgnowanie wspólnych pasji. Zależy nam na tym, by Knurów był idealnym miejscem do życia.

STREFA ROZRYWKI

Każdy potrzebuje chwili wytchnienia, ale nie wszyscy wiedzą, gdzie w Knurowie można szukać odskoczni od codzienności. W strefie rozrywki prezentujemy atrakcje, które dostępne są blisko domu. Znajdziesz tutaj informacje na temat tego, co gra nasze kino (Knurów może się pochwalić obiektem z Ogólnopolskiej Sieci Kin Studyjnych). Dowiesz się, gdzie organizowane są imprezy lub koncerty. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku, to u nas znajdziesz namiary na sale zabaw oraz kontakt do animatorów.

 

A może – po prostu – naszła Cię chęć, by wyskoczyć na miasto? Od nas dowiesz się, co serwują restauracje (Knurów posiada dosyć rozbudowaną sieć obiektów gastronomicznych), gdzie znajdują się kawiarnie i w jakich godzinach czynne są puby. Dobra pizzeria lub wyśmienity kebab? Knurów także ma tu sporo do zaoferowania! U nas znajdziesz wszystkie niezbędne adresy i numery telefonów. Knurowianin wie, co się święci i gdzie warto bywać, więc z chęcią ułatwi Ci życie.